Demiryolu Taşımacılığı

TIRSAN LOGİSTİCS, uluslararası ülkelerinden yapılan ithalat ve ihracat yüklemelerinde demiryolu ile vagon üstü yada sınırda teslim olarak hizmet vermektedir. Mal cinsine göre uygun vagonları seçmekte ve taşımaları kaliteli ortamlarda yapmakta olan Tırsan, demiryolu taşımacılığının uluslar arası yük taşıma pazarındaki aktivitesini arttırmak için yeni projeleri takip etmekte, bu sayede taşıma süresi ve navlunda rekabet yaratmaktadır. Limanlara gelen yüklerin ve konteynırların demiryolu ile üçüncü ülkelere aktarılması ve nihai alıcıya ulaştırılması da hizmetleri arasında olan Tırsan, demiryolu hat açıklıklarının farklı olduğu istasyonlarda vagon dingillerinin değişmesi ya da vagonların aktarılması işlemlerini profesyonel teknik ekibi ile kolayca gerçekleştirmektedir.

Neden Demiryolu Taşımacılığı ?

  • Yıllık sabit fiyat garantisi.
  • Kapıdan kapıya teslim.
  • Periyodik olarak karşılıklı sefer günleri.
  • İklim koşullarından ve yol yasaklarından etkilenmez, daha güvenli bir ulaşım sistemidir.
  • Tonaj bakımından daha yüksek kapasite.

Demiryolu Taşımacılığı Avantajları Nelerdir?

Elbette ki demiryolu taşımacılığının ön plana çıkan çok sayıda önemli avantajlarından söz etmek mümkün olmaktadır. Bu kapsamda demiryolu taşımacılığının güvenli ve ekonomik bir taşınma hizmetini sunabildiğini söyleyebiliriz. Esasında genel anlamda nakliyat işlemlerinin avantajlı olabilmesi için profesyonel bir firmayla anlaşmış olmanız şart olmaktadır. Ancak bu sayede sorunsuz, güvenli ve hızlı bir şekilde lojistik ihtiyacınızın karşılanması mümkün olacaktır.

Firmamız demiryolu taşımacılığı hizmetini müşteri odaklı bir anlayışla sunabilmektedir. Böylece demiryolu taşımacılığında da alanında uzman personel yapımız sayesinde profesyonel bir lojistik hizmetinin adresi konumunda yer almaktayız. Firma olarak kalite standartlarımızı sürekli olarak yükseltmekte kararlı olduğumuz için her zaman nitelikli bir hizmeti sizlerle buluşturuyoruz.

Sohbete Git
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?